Ciekawe miejsca w Anglii

Wiele osób wybiera się do UK głównie po to by tutaj pracować i odłożyć trochę grosza. Dlaczego jednak wolnych dni nie spożytkować na zwiedzanie, szczególnie kiedy Anglia ma tak wiele do zaoferowania. To właśnie tutaj można natrafić na przepiękne parki, w których spotkamy wiele zwierząt. To właśnie tu można spotkać lisa w centrum miasta.

W serwisie ePolak będziemy regularnie publikować ciekawe miejsca w anglii, które i wy możecie zobaczyć. Uwielbiamy robić zdjęcia oraz filmy, właśnie dlatego wybieramy głównie miejsca, które dają większe możliwości fotograficzne niż zamknięte, na ogół słabo doświetlone muzeum.

Ciekawych miejsc w UK jest naprawdę sporo, zaczynając od Londynu, w którym można zobaczyć naprawdę wiele wartych uwagi obiektów, aż po Kornwalię, gdzie niektóre miejsca bardziej przypominają małe Włoskie miasteczka niż Anglię.

To właśnie tutaj architektura potrafi zmieniać się co kilkadziesiąt mil pozytywnie nas przy tym zaskakując. Jeżeli chcesz śledzić nasze podróże, koniecznie sprawdź kategorię – atrakcje turystyczne, w której dodawać będziemy nowe ekscytujące i cieszące oko miejsca.

Znasz ciekawe miejsca w anglii warte odwiedzenia. Prosimy – napisz do nas. Jeżeli posiadasz dobrej jakości zdjęcia – zamieścimy je na łamach naszego serwisu, powiększając tym samym naszą bazę, co dla wielu osób znacznie ułatwi poznawanie UK od tej widokowo – turystycznej strony.

Leave your comment