Malarz House Art

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Podejmiemy się wykonania zarówno drobnego remontu, jak też całego domu lub firmy. Nasze usługi to przede wszystkim fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie projektu, sprzedaż materiałów budowlanych oraz fachowa usługa remontowo – budowlana.

Nasza firma posiada profesjonalne narzędzia do wykonywania swojej pracy. Zawsze pracujemy terminowo, skupiając się na osiągnięciu najwyższego możliwego standardu.

Malarz House Art to również własna produkcja mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  02 Reviews

  • 2 Ratings
  1. 1
   Monika Czubala Submission Sep 04, 2019

   ostrzeżenie

   Odradzam wszystkim potencjalnym klientom firmy Marcin Malarz Malarz House Art zawierania z nimi jakichkolwiek umów. Pomimo ogromnych obietnic i okrągłych słówek Marcin Malarz okazuje się totalnym partaczem. Łazienkę i toaletę które nadal są nie skończone zaczął robić 4 miesiące temu. Wszytko za co zabrał się w moim domu jest zrobione źle i niechlujnie i niedokończone.Naciągał mnie na pieniądze , które dawałam mu myśląc ,że mówi prawdę, wmówił mi , że mój dom jest ruiną , którą on uratuje. Finał jest taki , że w poniedziałek ruszamy do sądu. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą, która uciekła i zostawiła nas w totalnie rozgrzebanym domu. To jest prawdopodobnie firma wydmuszka stworzona w internecie , nie prawdą jest wszytko co mówią i piszą tu o sobie , powstali dzięki pomocy marketingowca,a właściciel Marcin Malarz o ile tak się nazywa - pracował jako nieudolny pomocnik na budowie ,jego współpracownicy nie mają kwalifikacji, wszyscy kłamią. jeśli ktoś miał kontakt z nimi i jest niezadowolony a już wiem że są tacy ludzie proszę o kontakt. W grupie naszybciej to załatwimy, Wszystkie zdjęcia i dane do wglądu na priv jeśli ktoś jest ciekawy. Monika Czubala

  2. 5
   epolak Administrator Apr 07, 2019

   Nowoczesna solidna firma

   Firma Malarz House Art to nie tylko sztywny wykonawca, ale nowoczesna solidna firma która nie boi się nowych wyzwań oraz eksperymentów. Doświadczenie i chęć tworzenia pięknych rzeczy to najlepsze zaproszenie do skorzystania z usług tej firmy.

  Write a Review

  Click to rate

  Claim This Listing

  Przejmij stronę. Dzięki czemu dodasz nowe zdjęcia, a także zaktualizujesz dane o swojej firmie. Aktualne dane = więcej odwiedzających. Utwórz konto i postępuj zgodnie ze wskazówkami.