Malarz House Art

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Podejmiemy się wykonania zarówno drobnego remontu, jak też całego domu lub firmy. Nasze usługi to przede wszystkim fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie projektu, sprzedaż materiałów budowlanych oraz fachowa usługa remontowo – budowlana.

Nasza firma posiada profesjonalne narzędzia do wykonywania swojej pracy. Zawsze pracujemy terminowo, skupiając się na osiągnięciu najwyższego możliwego standardu.

Malarz House Art to również własna produkcja mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

01 Review

  • 1 Rating
  1. 5
    epolak Administrator Apr 07, 2019

    Nowoczesna solidna firma

    Firma Malarz House Art to nie tylko sztywny wykonawca, ale nowoczesna solidna firma która nie boi się nowych wyzwań oraz eksperymentów. Doświadczenie i chęć tworzenia pięknych rzeczy to najlepsze zaproszenie do skorzystania z usług tej firmy.

Write a Review

Click to rate

Claim This Listing

Przejmij stronę. Dzięki czemu dodasz nowe zdjęcia, a także zaktualizujesz dane o swojej firmie. Aktualne dane = więcej odwiedzających. Utwórz konto i postępuj zgodnie ze wskazówkami.