Firma Victorian Tiling London oferuje układanie płytek zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim ofertę układania płytek wiktoriańskich. Uwielbiamy mozaiki, które są świetną ozdobą w Londynie, bardzo dobrze prezentują się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku nadając mu klimatyczny charakter, który przenosi nas do epoki wiktoriańskiej.

Victorian Tiling London działa sprawnie i szybko. Powierzone nam zlecenia wykonujemy z dużą precyzją. Posiadamy kilka lat doświadczenia w układaniu mozaiki, dzięki czemu możemy podjąć się nawet zaawansowanych i bardziej wymagających zleceń. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług.

01 Review

  • 1 Rating
  1. 5
    epolak Administrator Apr 16, 2019

    Płytkowanie artystyczne

    Firma która ułoży zarówno tradycyjne płytki, jak też wiktoriańską mozaikę. Świetne przygotowanie do pracy, ogromne doświadczenie, solidne podejście. Firma Victorian Tiling London - została sprawdzona przez administratorów ePolak. Niniejszym potwierdzamy iż firma Victorian Tiling London gwarantuje wysokie standardy.

Write a Review

Click to rate

Claim This Listing

Przejmij stronę. Dzięki czemu dodasz nowe zdjęcia, a także zaktualizujesz dane o swojej firmie. Aktualne dane = więcej odwiedzających. Utwórz konto i postępuj zgodnie ze wskazówkami.