Witaj, mam na imię Anna
Jeżeli borykasz się z problemami nietolerancji pokarmowej, wspólnie możemy rozwiązać Twój problem. W mojej codziennej pracy duży nacisk kładę na wykorzystanie żywności ekologicznej jako integralnej części leczenia.

Moja praktyka bazuje na fundamentach medycyny funkcjonalnej co w praktyce oznacza iż używam typowych testów medycznych (krew, kał, mocz) do analizy niedoborów, które mogą być przyczyną dolegliwości.

Gorąco zapraszam Cię do skorzystania z usług mojego gabinetu, który nie tylko pomaga uporać się z dolegliwościami nietolerancji pokarmowej, ale przede wszystkim wskazać odpowiednią drogę żywienia, która z pewnością może poprawić jakość życia.

Więcej informacji o mojej działalności znajdziesz na mojej stronie internetowej do lektury której zachęcam. Na naszej stronie dostępne są również testy kliniczne na nietolerancje pokarmowe, które dla wielu mogą być odpowiedzią na pojawiające się coraz częściej objawy.

  01 Review

  • 1 Rating
  1. 5
   epolak Administrator Apr 15, 2019

   Świetna specjalistka

   Salon oraz podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie. Gabinet Pani Ani został przez nas osobiście sprawdzony. W tym miejscu można liczyć na doskonałe wsparcie.

  Write a Review

  Click to rate

  Claim This Listing

  Przejmij stronę. Dzięki czemu dodasz nowe zdjęcia, a także zaktualizujesz dane o swojej firmie. Aktualne dane = więcej odwiedzających. Utwórz konto i postępuj zgodnie ze wskazówkami.